montazh-plintusa-zavershyushhij-shtrix-v-ukladanni-parketuМонтаж плінтуса — завершющій штрих в укладанні паркету

Підлоги ніколи не матимуть завершений і естетичний вигляд без наявності плінтусів по периметру. Компанія «Оскар» виконує замовлення не тільки з укладання паркету будь-якого ступеня складності, але і по монтажу плінтусів. Завдяки даному елементу виходить досягти всіляких візуальних ефектів, які зможуть вигідно доповнити створену дизайнерами інтер’єрну концепцію. На монтаж плінтуса ціна в компанії найвигідніша, а якість завжди висока.

Якщо вибрати плінтуса, колір яких особливо не відрізнятиметься від забарвлення стін, то вийде досягти ефекту плавного переходу — межа між підлогою і шпалерами буде практично не видно. В інших випадках вибирають більш масивні дерев’яні плінтуси яскравих кольорів, які виконують роль яскравої плями в інтер’єрі, дозволяють зонувати простір, піднімають візуально стелі.

Вартість монтажних робіт по установці плінтусів безпосередньо залежить від площі приміщення, від особливостей планування, від способу кріплення деталей, від конфігурації панелей. Зустрічаються плінтуса одинарні, багатокомпонентні, прямі, «Г» -образні, фігурні та інше.

Фахівці компанії перед початком робіт з монтажу плінтусів визначаються разом з замовниками в таких питаннях, як які саме панелі краще для певного випадку вибрати, яким способом потрібно їх кріпити (все залежить від типу стін, які можуть бути виконані з натурального бруса, з бетону, з пінобетону). Компанія «Оскар» виконує замовлення не тільки з укладання паркету будь-якого ступеня складності, але і по монтажу плінтусів. Завдяки даному елементу виходить досягти всіляких візуальних ефектів, які зможуть вигідно доповнити створену дизайнерами інтер’єрну концепцію. Важливо грамотно розрахувати розмір зазору між плінтусами і стіною.

Є також секрети при виборі паркету. Якщо вибрати плінтуса, колір яких особливо не відрізнятиметься від забарвлення стін, то вийде досягти ефекту плавного переходу — межа між підлогою і шпалерами буде практично не видно. В інших випадках вибирають більш масивні дерев’яні плінтуси яскравих кольорів, які виконують роль яскравої плями в інтер’єрі, дозволяють зонувати простір, піднімають візуально стелі. Також можна добится повного ексклюзиву якщо вибрати не звичайний, а художній паркет.

Вартість монтажних робіт по установці плінтусів безпосередньо залежить від площі приміщення, від особливостей планування

Комментарии запрещены.

Контактные телефоны:
(044) 874-96-58;
E-mail: alsapan@mail.ru
Адрес: г. Киев, ул. Кутузова,22
Мы работаем: ПН-СБ с 9:00-19:00