БЛОГ ІВАНА САЛІЯ

 Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів

Враження від Наради в Мінекономіки 19.07.2016 о 16:00.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Ковалів Юлія Ігорівна, після того, як їй і Прем’єр-міністру України Гройсману Володимиру Борисовичу особисто вручив Звернення від Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів щодо проблем у надрокористуванні виробників будматеріалів, заявила, що проти цілісних майнових комплексів 

(заводів на кар’єрах, які уже по 30-50 років успішно працюють), але все-таки призначила нараду, бо почула 12.07.2016 року від Прем’єра: «Держава створює проблеми тим, хто реально працює».

Керівництво Федерації роботодавців України, Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів, виробники керамічної плитки, цегли та інші готувалися до наради, а відповідав нам і верховодив, істину ніс якийсь розумник, керівник офісу ефективного регулювання (гранти Уряду Канади). Обізвав усіх СХЕМАТОЗАМИ…образився, що його не почули, не зрозуміли…

Якщо грантоїди самі розумні, навіщо урядовці, народні депутати… вся державна машина, може і урядовці на грантах???
Та і сама «Нова еліта нації» Юлія Ігорівна йому потурала, українців, які побудували заводи, але не мають доступу до сировини, шпиняла, допитувала, була на чужій стороні.

Теж проголосила, що Мінекономіки, мовляв, не Держплан. Але ж і не голос грантоїдів, а захисник вітчизняного виробника, реалізує загальнодержавні програми, заводить інвестиції по закону «Про державно-приватне партнерство», відповідає за сьогоднішній стан економіки, а не що буде через 20 років як Міністр Абромавичус малював по-хрущовськи капіталістичний комунізм.

«Тобто надра України належать усьому світу на рівних», — стверджують «реформатори», чим фіксується сировинний характер, а не залучаються інвестиції в галузь. Помилку потрібно акуратно виправити.

Не слухали ліберали власників і директорів заводів, чули лише себе…

Взяли два тижні на роздуми. Але в Мінекономіки наприклад проекти Мінрегіону для розгляду Кабміном находяться на погодженні 85, 60, 47, 49 чи 52 календарних дня, а всю країну розривають комунальні тарифи.

Ось така вам «Нова еліта нації».

Нарада у Прем’єра – оптимізм, у Ю.І. Ковалів – безнадія.

 

У свій час подібну помилку зробила Юлія Тимошенко: було введено вимогу отримання спецдозволів через аукціон на свердловини технічної води, навіть на ті, які знаходяться на території конкретного заводу та використовуються ним вже 100 років.

Тільки Юлія Володимирівна почула наше звернення і через два місяці відмінила помилкове рішення. Юлія Ігорівна поки що на паузі…

Втрачено діловитість, відповідальність за сьогодні і завтра, за стан галузей та підприємств.

Некомпетентність більша, ніж корупція.

Корупцію здолає професіоналізм та діловитість.

Допомагаймо своєю позицією молодим, юним і Новій еліті нації!


Довідково: Уряд А. Яценюка за два дні до відставки поспіхом 06.04.2016 року прийняв Постанову КМУ № 277 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 30.05.2011р. № 594 і 615, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ», якою знехтувані права і будь-які преференції для вітчизняного виробника, утвердивши в перспективі правильну ідею отримання спецдозволів на надра (будівельні глини, пісок, граніт, гіпси) лише через аукціон.


Президент Всеукраїнської спілки

виробників будматеріалів І.М. Салій

 

Комментарии запрещены.

Контактные телефоны:
(044) 874-96-58;
E-mail: alsapan@mail.ru
Адрес: г. Киев, ул. Кутузова,22
Мы работаем: ПН-СБ с 9:00-19:00